Автотримачі для телефона


почему
190 грн.

Є в наявності

Артикул: 214

Сучасній людині доводиться постійно бути на зв'язку. Благо, для цього у нього чудовий засіб - мобільний телефон. Будь це дорогий смартфон, iPhone або HTC, або навіть дешевий телефон без камери, - він дозволить своєму господареві дзвонити кому завгодно або відповідати на дзвінки.

Але якщо вдома або на роботі телефон можна покласти куди завгодно, - на шафу, на стіл або в ящик стола, то при поїздці в машині справи йдуть важче. Навіть якщо людина не дуже діловий, йому потрібно постійно бути на зв'язку зі світом, тобто телефон повинен бути під рукою завжди. І в умовах економії простору в салоні автомобіля це непросто.

Звичайно, вже давно винайдено пристосування, яке допомагає вирішити цю проблему, - це тримач для телефону в автомобіль. Він має форму, що дозволяє швидко і легко закріплювати в ньому телефон, його зручно розміщувати в салоні машини і економить простір.

Не все ще вирішили, чи потрібен їм автомобільний тримач для телефону чи ні. Перед тим, як вибирати марку держателя, деякі починають замислюватися, чи знадобиться їм взагалі цей тримач?

Якщо вам телефонують нечасто, або ви проводите трохи часу в машині, то від покупки можна і відмовитися. Але навіть у цьому випадку більшість водіїв, не купили підставку для телефону в авто, кладе телефон або iPhone на сидіння, в бардачок, або кудись ще. Як результат - багато телефонів від цього пошкоджуються або ламаються. Буває, що водії проводять хвилини в пошуках телефону, намагаючись і стежити за дорогою, і прислухатися до того, звідки грає рінгтон. Звичайно ж, це не просто незручно, а й небезпечно.

Тому, покупка автомобільного утримувача для iphone 4, або ж для будь-якого іншого телефону є завжди виправданою.

 

Але ті, хто збираються купити тримач для телефону в машину, завжди спантеличені непростим вибором. Адже на сучасному ринку є десятки і сотні, якщо не тисячі різних власників. Кожен виробник пропонує свої варіанти, кожен пристрій має особливості.

Для початку вам слід знати про те, що кожен власник призначений для певного мобільного телефону або iPhone. Оскільки форми мобільних пристроїв можуть бути різними, то і форма власників відрізняється. Втім, при покупці підставки для iphone 4 в машину все простіше, адже все iPhone стандартизовані і мають ті ж розміри, чого не скажеш про різноманітність серед форм і розмірів смартфонів. Тому вибираючи утримувач, потрібно знати розміри і марку свого телефону.

Втім, зараз популярний і такий товар, як універсальна підставка для телефону в автомобіль, що, підходить майже для будь-якого телефону або iPhone. Звичайно, універсальний утримувач це добре, тим більше для тих, хто використовує відразу кілька мобільних пристроїв. Також універсальну підставку купують ті, кому складно визначитися з вибором марки та виду власника. Але, як показує практика, такі власники менш надійні, і краще вибирати підходящі саме під ваш пристрій.

На підставку для телефону в машину ціна звичайна невелика, адже, по суті, це пристосування невелике і має просту конструкцію. Це дає відносну свободу у виборі власників. Але, все-таки, підходити до цього потрібно відповідально, інакше використання власника може бути навіть більш незручним, ніж його невикористання.

Звертайте увагу на технічні характеристики підставки. Тримач для смартфона або утримувач для iphone 4 в машину орієнтований не тільки на певні розміри, а й на масу мобільного пристрою. Тому, якщо ваш телефон або iPhone можна використовувати для розколювання горіхів, а ви купите утримувач, розрахований на легкі телефони, то він може незабаром зламатися. Щоб дізнатися масу телефону не обов'язково її вимірювати - просто подивіться характеристики пристрою в Інтернет або паспорті.

Звичайно ж, купуючи тримач для iphone 4 або смартфона, треба думати не тільки про його технічні характеристики, а й про його дизайн. Стиль держателя повинен відповідати стилю салону машини, не виділятися на його фоні, і гармоніювати з ним. Головні визначають показники - це форма держателя, його лінії і колір матеріалу, з якого він зроблений. Вони можуть бути відповідати лініям і відтінкам салону машини, або ж навпаки, не відповідати.

Звертайте увагу і на виробника, його досвід на ринку, якість продукції. Кілька власників з тими ж характеристиками можуть мати абсолютно різний термін служби; правда, визначити цей термін можна тільки використовуючи пристрій протягом досить довгого часу. Але, якщо автомобільний тримач для ipad 2 або іншого пристрою, краще пошукайте інформацію про виробника в Інтернет. Можете також ознайомитися з відгуками тих, хто вже використовував той чи інший власник.

Але вибираючи сучасну підставка для телефону в машину, ви можете помітити, що в неї можуть бути якісь додаткові можливості. Тобто це вже не просто утримувач для мобільного пристрою, а більш складне пристосування; сучасні власники можуть бути оснащені гарнітурою, а деякі з них можна використовувати як зарядки.

Але, якщо ви хочете тримач для iphone 4 в авто, не обов'язково гнатися за додатковими можливостями пристрою. Іноді ці можливості можуть бути просто маркетинговим прийомом, що прикриває дорогу ціну або недостатню якість. Втім, іноді буває і навпаки - додаткові функції допомагають отримати від власника більше, заощадити місце для зарядного пристрою або гарнітури, а також похвалитися перед співрозмовниками.

Деякі підставки можна кріпити не тільки до передньої панелі, а й, наприклад, до крісла. Звичайно, ціна такого автотримач для iphone 4 або смартфона буде значно більше, але й можливості для використання значно розширяться.

Автомобільний тримач для iphone 4 в Києві можна купити у нас. Ми представляємо тримачі від різних виробників, призначені для різних пристроїв. Ви обов'язково знайдете у нас саме тому, що Вам необхідно.